X
تبلیغات
زولا
زمان ثبت : دوشنبه 23 مرداد 1391 در ساعت 01:12 ب.ظ ~ چاپ مطلب
نویسنده : بهار

عنوان : کتابهای لیلین پیک


 ساعت ۱۲:۲۵ نیمه شب 

من یک عذرخواهی بسیار گنده بهتون بدهکارم. راستش وقتی داستان عشق یا تعهد رو پیدا کردم خیلی خیلی خوشحال شدم چون فکر میکردم این کتاب هم مثل دو کتاب دیگه ی لیلین پیک لطیف و عاشقانه ست برای همین بی اونکه اول خودم بخونم و بعد براتون بذارمش، همینجور نخونده تبدیلش کردم به پی دی اف و فرتی گذاشتم اینجا براتون که دانلودش کنید. اما الان که بیشتر کتاب رو خوندم و دیگه چیزی به پایانش نمونده، دارم از خجالت میمیرم که این چی بود من براتون آپلودش کردم آخه حالا واقعا قدر ممیزی ارشادو میدونم... به نظر من بی پروایی در داستان خوبه اما دیگه نه تا این حد! به همین دلیل با عرض معذرت و شرمندگی فراوان، لینک دانلود کتاب سوم ایشون رو از بلاگم حذف میکنم. مطمئن باشید این اشتباه دیگه هرگز تکرار نمیشه.

امروزم می‌خوام دو کتاب از یک نویسنده ی خارجی رو بهتون معرفی کنم؛ نویسنده‌ای که خودم یکی از پروپاقرص‌ترین طرفداراشم==> خانم لیلین پیک. از ایشان فقط دو کتاب «رویای روی تپه» و «یاغی عشق» در ایران ترجمه و چاپ شده و از ۷ سال پیش به این طرف که سیاستهای وزارت ارشاد تغییر کرد، کتابهای ایشون هم دیگه مجوز ترجمه و چاپ نگرفتند.   

اول: 

 

اسم نویسنده و مترجم که معلومه. 

تعداد صفحه: ۲۴۹

انتشارات: درسا (لیوسا) 

اینم خلاصه‌ای که خودش نشر درسا در سایتش گذاشته: 

کاترین هیوم دختری جذاب با موهایی قرمز براق معلم مدرسه‌ای است که قرار است خرابش کنند و او برای جلوگیری از این کار، حاضر به انجام هر کاری‌ست. به همین جهت مردم دهکده را با خود همراه می‌کند. لکس موران رئیس کمیته آموزشی مردی بسیار ثروتمند است و کاترین مبارزه جدی را با او شروع می‌کند، اما آیا او می‌تواند موفق شود؟ چرا که کاترین خصوصیات عجیبی دارد و رک و صریح است که گاهی با جسارت و گستاخی توأم می‌شود و در این بین احساس می‌کند از لکس موران خوشش آمده است .
پشت‌جلد :
لکس موران مردی با قدرت و نفوذ بسیار بود. و اگر او تصمیم می‌گرفت که مدرسه‌ی محلی به علت کوچک بودن و عدم سوددهی باید بسته شود، به احتمال زیاد در این کار موفق می‌شد، ولی کاترین که در آن مدرسه معلم بود، شدیدآ و عمیقآ احساس می‌کرد که باید مانع از بسته شدنش شود. زنی مبارز و یاغی که مصمم بود با هر شیوه و روشی که میسر باشد، در آن مبارزه پیروز شودو با او مخالفت کند، اما آیا این نبرد و مبارزه‌ای نبود که به شکست منتهی می‌شد؟ چرا که... 

به نظر من این کتاب یکی از لطیفترین و زیباترین کتابهای خارجی بود که خوندم و اگر تا حالا نخوندیدش حتما از دستش ندید. 

 دوم:  

 

مشخصات این کتاب هم مثل کتاب بالاست. (نویسنده، مترجم و انتشارات) 

نیکولا معلم خیاطی است که بخاطر دست تنها بودن مادرش مجبوره برگرده پیش او و در کارهای مغازه به او کمک کند. دکتر میشل جوان و مغرور، پزشک دهکده است و این دو از همان بدو ورود نیکولا به دهکده، با هم دچار تنش و اختلاف میشوند و باقی ماجرا. 

این کتاب هم به نظر من بسیار جذاب، لطیف و دوست داشتنی بود و شدیدا خوندنش رو بهتون توصیه میکنم. 

عزیزانم کتاب یاغی عشق همچنان تجدید چاپ میشه و شما براحتی میتونید فیزیکش رو تهیه کنید اما رویای روی تپه ظاهرا چاپ مجدد نداره (تو سایت خود نشر درسا دیگه نیست) برای همین فکر کنم راحتتر باشید که از سایت www.98ia.com دانلودش کنید البته کتاب یاغی عشق هم برای دانلود وجود داره در اینترنت هم حقیقتش میخوام خواهش کنم ازتون که برای حمایت از ناشرین و نویسندگان، به جای دانلود خود کتاب رو بخرید لطفا